RSS

Narty First Minute

25 Aug

narciarstwo biegoweChoć lato jeszcze się nie skończyło, my już zastanawiamy się nad urlopem zimowym, i tym gdzie jechać na narty tej zimy. Niektórzy pewnie pomyślą, że trochę za wcześnie na ten wpis. Otóż nie, najlepsze miejsca na szusowanie należy rezerwować z naprawdę sporym wyprzedzeniem.

Narty First Minute?

Większość z nas planowanie zimowego urlopu odkłada w czasie, a pierwsze wspominki o tym zaczynają się w okolicach listopada i to wielki błąd. Bowiem najlepsze oferty cenowe czekają na nas w okresie przedsprzedaży, możemy wtedy liczyć nawet na 40% rabaty w porównaniu z cenami jakie będą dostępne w ofercie standardowej. Do tego zamawiając pobyt tak wcześnie często możemy liczyć na znacznie niższą zaliczkę.

Biura podróży pierwsze oferty na zimowy urlop rozpoczynają sprzedawać w okolicach czerwca i to wtedy właśnie oferty są najbardziej atrakcyjne.

A gdzie w tym roku na narty?

Ofert jest wiele, w dalszym ciągu najpopularniejsze są Włochy i tutaj głównie 2 regiony: Val di Sole z bardzo popularna czarną trasą „Paradise”oraz Val di Fassę, gdzie turystów przyciąga słynna karuzela narciarska. Na rodzinny zimowy urlop na nartach często wybierana jest Austria, najpopularniejsze ośrodki oferują naukę jazdy dla dzieci z polskimi instruktorami. Popularnością, głównie ze względu na odległość i cenę cieszy się również Słowacja, a jakość stoków porównywalna jest z tymi austriackimi.

Jeżeli jesteś zapalonym narciarzem, miejsce na zimowe szaleństwo rezerwuj już teraz. Nie dość że ofert jest mnóstwo to dodatkowo ich cena kusi swą atrakcyjnością.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on August 25, 2015 in Narciarstwo

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: