RSS

Suunto czyli jaki powinien być sportowy zegarek

12 May

suuntoNie każdy z nas, amatorów sportu, patrzy w ten sposób na zwykły zegarek. Tymczasem może on być doskonałym, wielofunkcyjnym uzupełnieniem naszego ekwipunku – do chodzenia po górach, biegania, pływania, a nawet nurkowania. Jakie funkcje mają nowoczesne zegarki sportowe? Przyjrzyjmy się ofercie Suunto, jednego z bardziej popularnych producentów.

Niegdyś zegarek mierzył czas – tylko i wyłącznie. Obecnie, w dobi telefonów komórkowych, ta funkcja nie jest już jednak szczególnie przydatna. Producenci czasomierzy ciągle jednak dobrze radzą sobie na rynku. Jak to się dzieje? Oczywiście muszą dostosowywać swoją ofertę do potrzeb i rosnących wymagań, tak fanów elektronicznych gadżetów, jak zwykłych użytkowników – oraz takich, których mogą zainteresować konkretne funkcjonalności, np. te sportowe.

Sportowe zegarki Suunto, funkcjonalności

Marki takie, jak między innymi właśnie Suunto, stają na wysokości zadania. Proponują nam zaawansowany sprzęt – nie tylko gadżety, ale urządzenia, które rzeczywiście bardzo się przydają. W ofercie producenta znajdziemy między innymi te z funkcjami GPS, wysokościomierzami, barometrami, kompasami, monitorami tętna czy licznikami spalania kalorii. Zegarki sportowe przystosowane też do trudnych warunkach. Znajdziemy wśród nich te odporne na bardzo duże wysokości czy na wodę, a nawet modele do nurkowania na dużych głębokościach.

Lubisz sport i marzy Ci się dobry zegarek? W ofercie Suunto z cała pewnością znajdziesz coś ciekawego, podobnie jak w ofertach Casio czy Garmin.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on May 12, 2015 in Sport i turystyka

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: