RSS

Narty Salomon – przegląd oferty producenta

06 Feb
narty salomon

narty salomon

Większość producentów sprzętu narciarskiego oferuje różne typy nart, tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ich oznaczenia bywają zbliżone, jednak występują także pewne różnice. Dziś przyjrzymy się ofercie marki Salomon, by dowiedzieć, się, co proponuje producent, oraz jakie oznaczenia stosuje dla poszczególnych typów nart.

Jeśli chodzi o narty Salomon uniwersalne, z całą pewnością będą to deski typu ALL-MOUNTAIN. Są one przeznaczone dla osób które jeżdżą po trasach przygotowanych, jak również po nieprzygotowanych. W tej grupie znajdują się oczywiście modele nart dla osób od początkujących do ekspertów, posiadające dodatkowo różne procentowe współczynniki przeznaczenia (trasa/poza trasą). Na tych nartach poradzisz sobie z każdymi warunkami na stoku.

Węższa grupa to ALL-ROUND do jazdy wyłącznie po trasach utwardzonych. Są to również narty uniwersalne, na różnych poziomach umiejętności – od średnio zaawansowanego po ekspercki. Te narty Salomon możesz również wybrać na początek.

Dla narciarzy, którzy są już pewni swoich umiejętności i szukają desek, na których będą mogli nabrać większej prędkości, przeznaczone są deski typu RACING. Grupa przeznaczona jest tylko dla narciarzy zaawansowanych, ekspertów i zawodników.

W ofercie producenta znajdują się również odrębne grupy nart dla kobiet i dla dzieci czyli narty Salomon WOMAN oraz JUNIOR. Kupując sprzęt, oceń swoje umiejętności i potrzeby, byś wiedział, o co pytać w sklepie. Warto również zapamiętać powyższe nazwy, które są podobne dla większości producentów.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on February 6, 2015 in Narciarstwo

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: