RSS

Buty scarpa Kinesis Pro – coś dla wymagających turystów

10 Jun

buty scarpaButy scarpa Kinesis Pro to świetna propozycja dla wymagających turystów. Inna rzecz, że dzisiejszy rynek obuwia trekkingowego jest tak złożony, że naprawdę ciężko wskazać nań jakiś fenomen. Tym bardziej jednak wyżej wymienione powinny wzbudzić naszą uwagę i tym bardziej powinniśmy sobie je przybliżyć we własnym zakresie.

No dobrze, ale czym buty scarpa Kinesis Pro się charakteryzują? Wymieniać można by tu naprawdę długo, ale do najważniejszych ich zalet należy niewątpliwie gumowy otok (bardzo solidny i podnoszący komfort każdego kroku), wykonanie z licowej skóry (zapewniającej uniwersalizm i możliwość noszenia ich przez trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku), duży stopień oddychalności, wysoki poziom nieprzemakalności, wygoda użytkowania oraz naprawdę dobra prezencja.

Buty scarpa Kinesis z tej gorszej strony

Jeśli chodzi zaś o wady, buty scarpa Kinesis powodują lekkie obtarcia, przynajmniej na początku ich użytkowania. To odbiera uciechę ich użytkowania i niejednokrotnie bywa stosunkowo uciążliwe. Po drugie – ich użytkownicy często wskazują na dość twardą podeszwę, chociaż to może być przedstawione jako zaleta. Po trzecie – nie nadają się zbytnio do wspinaczki, ponieważ dość twarda podeszwa nie pozwala na osiągnięcie maksymalnej przyczepności względem skały. Podsumowując, jest to z pewnością produkt, który zasługuje na najwyższe uznanie i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Warto zatem przyjrzeć się mu z bliska i zainteresować, tym bardziej że sama marka Scarpa ma do zaoferowania jeszcze o wiele więcej.

Advertisements
 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: