RSS

Narciarstwo biegowe – szykujmy się wszyscy

17 Dec

narciarstwo biegoweJak wszyscy doskonale wiemy, mamy już grudzień, czyli zima w pełni – pewnie dlatego chodzi mi po głowie tyle informacji związanych z tego typu sportem. Pomimo tego że śniegu w miastach jeszcze nie widać, to góry już są gotowe do przyjęcia niezliczonej ilości turystów i sportowców – biała warstwa zalegającego tam puchu pozwala bowiem na wielogodzinne szusowanie po trasach. Ja natomiast chciałbym przedstawić narciarstwo biegowe i związane z nim zagadnienia. Tutaj nie trzeba tak profesjonalnie przygotowanych szlaków, wyciągów i karnetów. Biegówki może ubrać każdy, kto ma jakiś pomysł na wynalezienie własnej trasy, bo tutaj trzeba tylko trochę odśnieżonego terenu, no i oczywiście chęci własnych.

Ogólnie to narciarstwo biegowe już się tutaj przewijało, ale to było w maju, gdzie można tylko planować zimowy czas albo ewentualnie wyjechać za granicę w miejsca wiecznego śniegu – na to jednak nie każdego stać, a poza tym niektóre atrakcje lepiej zostawić sobie na typową zimę, a nie szukać na siłę rozrywki – ale to już co kto lubi…

 

…dlatego wracając do tematu, dzisiaj mamy zimę, jeśli ktoś odpowiednio wcześniej zaplanował sobie zakup sprzętu, to pewnie dostał go w lepszej cenie, czego nie można powiedzieć o tych obecnych, bo sezon w pełni, popyt duży, a to sprzyja powiększaniu cen przez producentów. Jeśli jednak już ktoś przegapił te najlepsze momenty w sklepach, to ciągle może liczyć na pewne promocje w internetowych miejscach. Ja mogę polecić stronę – http://www.megaoutdoor.pl/ . Tamtejsze oferty są godne uwagi i warte dalszego polecenia, więc zawsze można tam zajrzeć i samemu się przekonać.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on December 17, 2013 in Narciarstwo

 

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: