RSS

Wypożyczalnia biegówek – dla innych jak najbardziej

10 Jul

wypożyczalnia biegówekNo tak, łatwo powiedzieć: profesjonalne, odpowiednio dopasowane, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo. Do tej litanii przymiotników brakuje w zasadzie jeszcze tylko jednego: diablo drogie. To prawda – za dobre biegówki trzeba niejednokrotnie słono zapłacić. Oczywiście dla fanatyków tej dyscypliny, ludzi pokroju mojej skromnej osoby, finanse nie grają roli, a jakakolwiek wypożyczalnia biegówek byłaby niewybaczalną profanacją. Gdybym potrzebował nowego sprzętu, a nie miał na niego pieniędzy, byłbym skłony zrobić wiele… bardzo wiele. Nie pytajcie lepiej co, bo na światło dzienne wyszłyby rzeczy i skłonności, które lepiej niech pozostaną ukryte. Na szczęście nigdy problemy finansowe nie zbudziły drzemiących we mnie demonów. I oby tak pozostało.

Wypożyczalnia biegówek – sposób na oszczędzanie

Rozumiem jednak doskonale, że nie każdy jest fanatykiem i na świecie istnieją również umiarkowani miłośnicy, którym najzwyczajniej w świecie szkoda wykładać fortunę na narty biegowe, których w trakcie trwania sezonu użyją zaledwie kilkakrotnie. Dla nich optymalnym rozwiązaniem wydaje się wypożyczalnia biegówek. Na szczęście wypożyczalni nie brakuje i przy każdym stoku, przy każdej trasie i w każdym, mniejszym lub większym zimowym kurorcie bez trudu dobierzemy sobie odpowiedni sprzęt. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim oszczędzamy w ten sposób mnóstwo pieniędzy. Druga sprawa jest taka, że po sezonie nie zagracamy sobie mieszkania, a narty, jeśli idzie o ich upchnięcie, nastręczają wyjątkowo wielu trudności.

Osobiście nie mam z tym żadnego problemu. Mnie narty w żadnym razie nie przeszkadzały, nie przeszkadzają i nigdy przeszkadzać nie będą. Ale, tak jak już podkreślałem wiele razy, ja jestem dziwny. Ludziom „normalnym” wypożyczalnia biegówek z pewnością przyniesie wiele korzyści.

Advertisements
 
Leave a comment

Posted by on July 10, 2013 in wypożyczalnia biegówek

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: